NEWS FROM STARSKIN

Minns ni att jag i vintras testade fyra sheet masks ifrån det berömda hudvårdsmärket Starskin.
det var delade meningar om varje mask, någon passade inte min super torrahy och en annan var uppfräschande, det blir ju så när man inte riktigt läser på och bara testar för alla hudtyper haha. Hur som helst så vill jag utforska mer i det märket och så passande att de kommer / har lanserat nyheter.
En nyhet som redan finns att köpa bla HÄR är den prisbelönade 7 Second morning mask. Det är pads dränka i ett kraftfullt serum som ska ge huden ett fräscht lyster. Padsen är hör och häpna både :
Massage
exfoliator
ansiktsvatten
moisturaizer
serum
mask
primer
jag måste säga att jag är ganska så tveksamma till sånna här allt o allo produkter, men jag är så taggad på att testa och kunna bedöma själv!

Starskin lanserar väldigt snart en ny serie av sheet masks, nämligen - lifting lace masks. Ser ni hur snygga!? jag vet flera löjligt high end märken som har sånna här lace masker, så ska bli så kul att få testa dessa i mer plånboksvänliga priser, för det är ju så snygga! jag återkommer med lanserings datum osv om en liten stund.

*Inlägget är i samarbete med starskin